Profalis

Balkonų stiklinimas, balkonų konstrukcijos, lodžijos, pertvaros, aliuminio durys bei aliuminio profiliai šioms sistemoms – viską rasite pas mus. Malonu Jums pristatyti UAB „Profalis“ – produkcijos iš aliuminio profilių importuotuoją balkoninėms sistemoms, durims, pertvaroms. Mūsų įmonė pirmoji Lietuvoje gavusi CE sertifikatą balkoninėms konstrukcijoms. Bendrovė įkurta 2004m. Kaune.

Frmos ALUTECH atstovė Lietuvoje ir Pabaltijo regione. Be to, prekiaujame pažangiais Turkijos firmos YILMAZ Machinery profilių apdirbimo įrengimais.

Daugiau informacijos galite rasti: http://www.alutech.ru.

Veiklos kryptis

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – dažytų bei anoduotų aliuminio profilių pardavimas bei konstrukcijų gamyba iš jų. Turėdami šiuolaikinius technologinius įrengimus ir patyrusį personalą, projektuojame ir gaminame pagal užsakovo brėžinius:

* Langai ir durys;
* Fasadai;
* Žiemos sodai;
* Balkonai ir lodžijos;
* Pertvaros ir vitrinos.

Šios sistemos lengvai integruojasi su kitų sistemų profiliais.

Šiuo metu UAB “PROFALIS” iš sandėlio Kaune parduoda aliuminio profilių sistemas balkonams, vidaus durims, pertvaroms ir vitrinoms, o fasadams profiliai parduodami pateikus išankstinį užsakymą. Kviečiame susipažinti su mūsų parduodamomis aliuminio profilių sistemomis. Konsultuojame ir apmokome dirbti su jomis, atliekame dalinio supjovimo ir paruošimo gamybai paslaugas pagal kliento pageidavimus. Siūlome atsisiųsti reklaminį katalogą ir susipažinti su sistemomis.

UAB „PROFALIS“ mielai kviečia bendradarbiauti architektus, dizainerius, statybines organizacijas, prekybininkus ir kitas oganizacijas, susidomėjusias aliuminio profiliais ir jų gaminiais.